Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

WGN Mielec

ul. Wolności 23a (Hala Targowa) Mielec

512 504...

512 504 444

512 844 444

biuro czynne: otwarte dzisiaj od 9:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, nieruchomości komercyjne

O nas

Biuro Nieruchomości w Mielcu ul. Wolności 23 A.

Jako doświadczony pośrednik, specjalizuję się w efektywnym łączeniu klientów z ofertami, które najlepiej odpowiadają ich potrzebom. Posiadam szeroką wiedzę na temat rynku oraz umiejętności negocjacyjne, które pozwalają mi osiągać korzystne warunki zarówno dla kupujących, jak i sprzedających.
Moje podejście opiera się na indywidualnym podejściu do każdego klienta, co pozwala mi zrozumieć ich oczekiwania i pomóc im w realizacji celów. Dzięki zrozumieniu trendów rynkowych oraz umiejętności analizy danych, potrafię doradzić w zakresie najlepszych strategii inwestycyjnych.
Stawiam na profesjonalizm, transparentność i zaufanie w relacjach z klientami. Moim celem jest nie tylko finalizacja transakcji, ale również budowanie długotrwałych relacji opartych na satysfakcji i zadowoleniu.

Więcej

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

31

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia WGN Mielec

Filtruj

550 000 zł180 m² 3 055,56 zł/m²

Małgorzata Pawelak

Małgorzata Pawelak

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 031 m²

Dom na sprzedaż w Radomyślu Wielkim o powierzchni 180 mkw za cenę 550 000 złotych. Oferta na wyłączność - tylko u nas! Zapraszamy do...

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł370,30 m² 2 700,51 zł/m²

Małgorzata Pawelak

Małgorzata Pawelak

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Inwestycyjna Hala Produkcyjna na Sprzedaż - Huta Komorowska, 999 999 zł. Zainwestuj w przyszłość - oferujemy na sprzedaż nowoczesną halę...

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł39,93 m² 6 235,91 zł/m²

Mirosław Bąk

Mirosław Bąk

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta inwestycyjna | 2 pokoje | 39,93 m2 | IV piętro| ul. Kusocińskiego, cena ofertowa 249 000 zł. Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł89 m² 2 471,91 zł/m²

Małgorzata Pawelak

Małgorzata Pawelak

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 273 m²

Wola Mielecka, województwo podkarpackie, dom wolnostojący, ok 89 mkw, sprzedaż, 220 000 zł. Okazja! oferta na wyłączność- tylko U nas! Murowany dom...

Szczegóły ogłoszenia

105 480 zł1 172 m² 90 zł/m²

Mirosław Bąk

Mirosław Bąk

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przyłęk, gmina Niwiska działka budowlana na sprzedaż, powierzchnia 1172 mkw cena 105 480 zł. Oferta na wyłączność- tylko U nas! Prezentowana...

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł89,07 m² 8 072,30 zł/m²

Mirosław Bąk

Mirosław Bąk

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Sprzedane sprzedane Na sprzedaż nowe mieszkanie na parterze z ogródkiem - Mielec, ul. Sielska, cena 719 000 złotych. Oferujemy na sprzedaż przestronne...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł91 m² 8 780,22 zł/m²

Mirosław Bąk

Mirosław Bąk

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:522 m²

Nowe Domy w Mielcu - ul. Letniego Poranka, nowa inwestycja 2024 rok. Powierzchnia 91,16 mkw cena 799 000 złotych. Dla biura. Marzysz o własnym domu...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł151 m² 4 304,64 zł/m²

Małgorzata Pawelak

Małgorzata Pawelak

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim | 117 m2 | Huta Komorowska | Cena: 650 000 zł Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny...

Szczegóły ogłoszenia

555 500 zł49,56 m² 11 208,64 zł/m²

Mirosław Bąk

Mirosław Bąk

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Rzeszów, ścisłe centrum, plac Wolności, lokal mieszkalny z funkcją użytkowania biurowo- usługową, 2 pokoje, 49,56 mkw, sprzedaż, 555 500 złotych....

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 713 m² 87,57 zł/m²

Małgorzata Pawelak

Małgorzata Pawelak

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Podleszany działka budowlana na sprzedaż, powierzchnia 1713 mkw, cena 150 000 zł. Oferta na wyłączność- tylko U nas! Prezentowana działka ma...

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 000 m² 130 zł/m²

Małgorzata Pawelak

Małgorzata Pawelak

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana na sprzedaż. Cena: 130 000 zł | Powierzchnia: 10 ar | Lokalizacja: malinie, woj. podkarpackie Oferta dostępna wyłącznie...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 557 zł57,41 m² 7 969,99 zł/m²

Mirosław Bąk

Mirosław Bąk

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe deweloperskie mieszkanie, nowa Dęba ul. Kwiatkowskiego, powierzchnia 57.41 mkw - cena 457 557 złotych. Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 592 zł70,40 m² 7 480 zł/m²

Małgorzata Pawelak

Małgorzata Pawelak

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe deweloperskie mieszkanie, nowa Dęba ul. Kwiatkowskiego, powierzchnia 70,40 mkw cena 526 592 złotych. *4-pokojowe mieszkanie numer m13 położone na...

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł142 515 m² 5,89 zł/m²

Małgorzata Pawelak

Małgorzata Pawelak

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedane*sprzedane* Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe działki budowlane położone w obrębie Smoczka i Wojsław, powiat...

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł134,39 m² 5 201,28 zł/m²

Małgorzata Pawelak

Małgorzata Pawelak

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:536 m²

Wyjątkowa Oferta Domów w Stanie Deweloperskim w Mielcu. Powierzchnia: 134,39 m2 | Cena: 699 000 pln Zamieszkaj w Spokoju i Komforcie. Dla...

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 103 m² 144,15 zł/m²

Mirosław Bąk

Mirosław Bąk

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Chmielnik powiat Rzeszowski, działka budowlana na sprzedaż, powierzchnia 1103 mkw, cena 159 000 zł. Oferta na wyłączność- tylko U nas! Prezentowana...

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł91,16 m² 6 570,86 zł/m²

Małgorzata Pawelak

Małgorzata Pawelak

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:536 m²

Wyjątkowa Oferta Domów w Stanie Deweloperskim w Mielcu. Powierzchnia: 91 m2 | Cena: 599 000 pln dla biura. Zamieszkaj w Spokoju...

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł110 m² 4 454,55 zł/m²

Małgorzata Pawelak

Małgorzata Pawelak

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Dom w Książnicach - komfort, przestrzeń i potencjał inwestycyjny | 490 000 zł oferta na wyłączność - dostępna tylko u nas! Szukasz...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

370 000 zł130 m² 2 846,15 zł/m²

Mirosław Bąk

Mirosław Bąk

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Jagodnik gmina Cmolas, województwo podkarpackie, dom parterowy o powierzchni zabudowy 130 mkw, sprzedaż 370 000 zł. Typ oferty: wyłączność Opis...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 000 zł62,24 m² 7 856,68 zł/m²

Małgorzata Pawelak

Małgorzata Pawelak

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe deweloperskie mieszkanie, nowa Dęba ul. Kwiatkowskiego, powierzchnia 62,24 mkw, cena 487,960 złotych. Opis *3-pokojowe mieszkanie numer m34 położone na...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 747 zł48,30 m² 8 090 zł/m²

Mirosław Bąk

Mirosław Bąk

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe deweloperskie mieszkanie, nowa Dęba ul. Kwiatkowskiego, powierzchnia 48,30 mkw - cena 390 747 złotych. Opis 2-pokojowe mieszkanie numer m7 położone na...

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł45,35 m² 38,59 zł/m²

Małgorzata Pawelak

Małgorzata Pawelak

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mielec - centrum, al. Niepodległości | 2 pokoje | 45,35 m2 | klimatyzacja | 1750 zł. Do wynajęcia jasne, umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni...

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł33,40 m² 7 155,69 zł/m²

Małgorzata Pawelak

Małgorzata Pawelak

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż - mieszkanie 33,40 m2 | Mielec, ul. P. Skargi | 239 000 zł Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 33,40 m2,...

Szczegóły ogłoszenia

99 200 zł1 102 m² 90,02 zł/m²

Małgorzata Pawelak

Małgorzata Pawelak

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana z warunkami zabudowy - Przyłęk gmina Niwiska, 1102 mkw, cena 99 200 złotych. Oferta na wyłączność- tylko U nas!...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Mielec,podkarpackie

850 000 zł134,39 m² 6 324,88 zł/m²

Mirosław Bąk

Mirosław Bąk

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:522 m²

Nowe Domy w Mielcu - ul. Letniego Poranka. Powierzchnia 134,39 mkw cena 850 000 złotych. Kupujacy nie płaci prowizji dla biura. Ekskluzywne Osiedle...

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł74,40 m² 5 846,77 zł/m²

Małgorzata Pawelak

Małgorzata Pawelak

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mielec, ulica Kocjana, mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 74,40 mkw, cena 435 000 zł. Oferta na Wyłączność tylko u nas. Na sprzedaż...

Szczegóły ogłoszenia

137 700 zł1 530 m² 90 zł/m²

Mirosław Bąk

Mirosław Bąk

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana na sprzedaż w Przyłęku, gmina Niwiska o powierzchni 1530 m2, za cenę 137 700 złotych. Oferta na wyłączność - tylko...

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł3 562 m² 24,99 zł/m²

Mirosław Bąk

Mirosław Bąk

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Ruszcza, gmina Połaniec, działki rolne na sprzedaż z możliwością zabudowy o powierzchni 35,62 ar, cena 89 000 złotych. Prezentowane działki...

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł13 311 m² 40,57 zł/m²

Mirosław Bąk

Mirosław Bąk

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:13 311 m²

Bystrzyca, województwo podkarpackie, powiat Ropczycko-Sędziszowski, drewniany dom mieszkalny, działka 1,3311 ha , sprzedaż, ogromny potencjał, 540 000...

Szczegóły ogłoszenia

87 930 zł977 m² 90 zł/m²

Mirosław Bąk

Mirosław Bąk

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przyłęk, gmina Niwiska działka budowlana na sprzedaż, powierzchnia 977 mkw cena 87 930 zł. Oferta na wyłączność- tylko U nas! Prezentowana...

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 243 m² 152,86 zł/m²

Małgorzata Pawelak

Małgorzata Pawelak

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wola Mielecka, powiat mielecki, województwo podkarpackie, działka na sprzedaż 1243 mkw, 190 000 złotych. Oferta na wyłączność- tylko U nas!...

Szczegóły ogłoszenia

800 zł15 m² 53,33 zł/m²

Mirosław Bąk

Mirosław Bąk

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rzeszów, nowe Miasto, ul. Podwisłocze, do wynajęcia jeden pokój w mieszkaniu dwupokojowym, umeblowany o powierzchni około 15,00 mkw, mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł74 m² 14,86 zł/m²

Małgorzata Pawelak

Małgorzata Pawelak

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mielec ul. Konopnickiej, mieszkanie na wynajem, 74 mkw, 1100 złotych. Biuro nieruchomości prezentuje atrakcyjną ofertę wynajmu przestronnego, umeblowanego...

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, Rynek

Przecław,podkarpackie

65 zł/m²20 m² 1 300 zł

Małgorzata Pawelak

Małgorzata Pawelak

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Przecław, rynek na wynajem dwa lokale o powierzchni 20 mkw, cena 1300 zł. Atrakcyjne lokale użytkowe na wynajem w samym centrum Przecławia -...

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Ruszcza,świętokrzyskie

670 000 zł200 m² 3 350 zł/m²

Mirosław Bąk

Mirosław Bąk

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Ruszcza, gmina Połaniec, województwo Świętokrzyskie, dom na sprzedaż, ok 200 mkw, 670 000 zł. Oferta na wyłączność- tylko U nas! Oferuję do...

Szczegóły ogłoszenia

94 500 zł1 050 m² 90 zł/m²

Małgorzata Pawelak

Małgorzata Pawelak

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana z wz, przyłęk, gmina Niwiska, powierzchnia 10,50 ar za 94 500 złotych. Oferta na wyłączność! Na sprzedaż działka budowlana...

Szczegóły ogłoszenia

431 000 zł4 789 m² 90 zł/m²

Małgorzata Pawelak

Małgorzata Pawelak

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Pakiet inwestycyjny | 4 działki budowlane z wz. Przyłęk, gm. Niwiska- 47,89 ar, cena 431 000 zł. Oferta dla dewelopera / inwestora/ sprzedaż...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 049 zł62,38 m² 7 919,99 zł/m²

Mirosław Bąk

Mirosław Bąk

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe deweloperskie mieszkanie, nowa Dęba ul. Kwiatkowskiego, powierzchnia 62,38 mkw - cena 494 049 złotych. Szanowni Państwo, z przyjemnością...

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł260 m² 1 730,77 zł/m²

Małgorzata Pawelak

Małgorzata Pawelak

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 988 m²

Zarównie, gmina Padew Narodowa, województwo podkarpackie, dom wolnostojący o powierzchni 216 mkw, sprzedaż cena 450 000 zł. Oferta na wyłączność-...

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 000 m² 130 zł/m²

Małgorzata Pawelak

Małgorzata Pawelak

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Malinie o powierzchni 10 ar za cenę 130 000 złotych. Oferta dostępna wyłącznie u Nas!...

Szczegóły ogłoszenia

  • ...
    • 1
    • 2
  • Następna
Zamknij